Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Правила От Music-Zone

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Dj QuIcKSiLveR
Admin
Dj QuIcKSiLveR


Брой мнения : 33
Join date : 01.07.2008

Правила От Music-Zone Empty
ПисанеЗаглавие: Правила От Music-Zone   Правила От Music-Zone EmptyВто Юли 01, 2008 8:20 am

1. Темите ви трябва да бъдат слагани в съответния раздел и да имат подобаващо заглавие, което да пояснява за какво се отнася темата. Теми, които не са на място и сa с глупави заглавия се модерират или местят. Примери за лоши заглавия са "Помогнете ми", "Help", "Някой знае ли", "Кажете...", "Какво ви е мнението".
2. Категорично се забранява реклама на други форуми и IRC канали по какъвто и да е начин. Рекламата на други сайтове се толерира по преценка на модераторите.
3.Задължително е писането на кирилица и пред всяка тема трябва да има "Линк" !!!

Това са правилата от Екипа На Music-Zone.
Върнете се в началото Go down
https://music-zone.bulgarianforum.net
VaLkaTa
Admin
VaLkaTa


Брой мнения : 181
Join date : 01.07.2008

Правила От Music-Zone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила От Music-Zone   Правила От Music-Zone EmptyЧет Юли 03, 2008 7:04 am

Съгласен съм с колегата !!!


Последната промяна е направена от VaLkaTa на Вто Окт 14, 2008 4:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
marto2007

marto2007


Брой мнения : 35
Join date : 03.07.2008
Age : 31

Правила От Music-Zone Empty
ПисанеЗаглавие: saglasen sam razbrano :)   Правила От Music-Zone EmptyНед Юли 06, 2008 1:36 pm

DaNcE-ExPrEsS написа:
Съгласен сам с колегата !!!
Върнете се в началото Go down
Nedy

Nedy


Брой мнения : 22
Join date : 07.07.2008

Правила От Music-Zone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила От Music-Zone   Правила От Music-Zone EmptyПон Юли 07, 2008 7:09 am

Няма проблеми
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Правила От Music-Zone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила От Music-Zone   Правила От Music-Zone Empty

Върнете се в началото Go down
 
Правила От Music-Zone
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За Вас :: Правила-
Идете на: